Menu Zavrieť

Tropická Filipínska dovolenka

dovolenka na Filipíny

Dovolenka na Filipíny

Cestovať rok čo rok do tej istej destinácie nie je pre každého a ak patríte práve do tej skupiny ľudí a hľadáte dovolenkovú destináciu plnú krásnych miest, určite navštívte Filipíny. Dovolenka na Filipíny vás zvedie do úžasnej prírody, na krásne pláže s tropickým počasím a milými ľuďmi. Pre turistov z mnohých krajín je to veľmi lacná krajina. Dovolenka na Filipíny ponúka cez 7 tisíc ostrovov, pričom jeden je krajší ako druhý a spoločne vytvárajú Filipínsku republiku. Táto krajina predstavuje pre turistov nekonečné množstvo atraktívnych zákutí a preto vám bude jedna dovolenka primálo na to, aby ste ich spoznali. Filipíny sú tropickým krajom a snom mnohých cestovateľov. Dokážu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho turistu.

dovolenka na Filipíny
Prechádzky ryžovými poliami sú typické pre dovolenku na Filipínach

Dovolenka na Filipíny – žiadne preplnené pláže

Filipíny sú jedným z najchudobnejších štátov Ázie a navštevuje ich len zlomok počtu turistov navštevujúcich napríklad susedné Thajsko či Vietnam a pritom ani nevedia o čo prichádzajú. Práve to robí z Filipín čoraz lákavejšiu destináciu, pretože nie je nič lepšie, ako dovolenkovať v krajine, ktorá je nádherná, má množstvo úchvatných miest, turistami neporušené ostrovy a nebeský pokoj a súkromie, po ktorom túži každý dovolenkár. Dovolenka na Filipíny bude pre vás dokonalým relaxom aj dobrodružstvom, či už na exotických plážach, v pralesoch alebo hocikde inde. Vycestujte na dovolenku na Filipíny a užite si vodné radovánky, relaxujte na pláži a započúvajte sa do šumu mora – určite to stojí za to.

dovolenka na Filipíny
Ostrov Borocay je prenádherný ako z filmu

Ostrov Borocay

Dovolenka na Filipíny sa nemôže zaobísť bez návštevy ostrova Borocay a jeho nádhernými plážami s oslňujúcim bielym pieskom, kde sa budete cítiť akoby ste sa ocitli v inom svete. Môžete si tu obliecť plavky a zaplávať so žralokmi alebo sa vydať na dobrodružnú expedíciu po filipínskych sopkách – napríklad k sopke Taal. Je to sopka v jazere, pričom jazero je súčasťou ešte omnoho väčšieho krátera – jednoducho prírodný zázrak, ktorý musíte vidieť. Máte možnosť navštíviť aj White Beach Borocay, ktorá je označovaná za najkrajšiu pláž na svete. Za pozornosť určite stojí aj pláž Puka Beach, kde je oproti White Beach Borocay neporovnateľne menej ľudí a pláž svojou krásou určite nezaostáva.

Pridaj komentár