Menu Zavrieť

Prečo uprednostniť 2din autorádio?   

autorádio

Autorádio vytvára jedinečný zážitok počas jazdy. Je tomu naozaj tak, len ak doň lepšie investujeme a  udržiavame ho. Dnes sú už autorádiá komplexným multimediálnym nosičom – prehrávajú hudbu, navigujú nás na cestách, umožňujú komunikovať na sociálnych sieťach, sledovať filmy a hrať obľúbené hry. Aj medzi nimi sú autorádiá mechanicky a technicky vyspelejšie, pričom u mnohých majú prívlastok autorádiá 2din. Prezradíme o  nich viac! 

autorádio
Autorádiá už dnes poskytujú množstvo funkcií, a teda predstavujú ideálneho spoločníka na dlhé individuálne jazdy.

Technicky pokročilejšie a  lepšie ovládateľné  

V  porovnaní so štandardným 1din modelom je 2din autorádio skutočne väčšie. „Veľkosť“ tohto autorádia možno aplikovať aj na funkčnosť a praktickosť. Čo je jednoznačné,sú jeho uvádzané rozmery, a to 178 x 102 mm. Niekde sa to môže o  pár milimetrov líšiť,no najmä pri hodnotení 2din autorádia bez rámčeka a  s  rámčekom. Predchádzajúce rozmery sa vzťahujú na pozíciu bez rámčeka – autorádio 2din s rámom (kovovým alebo plastovým) už vykazuje rozmery 189 x119 mm.  

Veľkosť tohto modelu ďalej súvisí s priestrannejšími montážnymi otvormi. Predpokladáme, že tieto autorádiá nám ponúknu väčšiu dotykovú obrazovku, vďaka ktorej sa ovládanie jednotlivých funkcií stane výnimočnejším. To svedčí o  nových zážitkoch s  2din autorádiami

hudba v aute
Prehrávanie hudby je len jednou z mnohých funkcií 2din autorádií.

Čo konkrétne ponúka 2din autorádio?  

Autorádio 2din si môžeme predstaviť ako 10-palcový HD kapacitný model. Vnútri sa nachádza skutočne výkonný procesor pre bleskovú prácu. Môžeme byť kdekoľvek na cestách, umožní nám ako vysokú kvalitu zvuku, tak aj obrazu. So zvukom sú okrem základných funkcií spojené aj rozmanité regulácie a  úprava. Naopak, v obraze vyžadujeme mať všetko dôležité z  ciest. Čo nezachytíme my, to nám poskytnú parkovacie kamery, resp. pripojenie originálnej alebo náhradnej kamery k  autorádiu. Navyše si vieme pretáčať video kedykoľvek počas jazdy.   

2din autorádiá si už od výrobcu dávajú záležať na bezstarostnej a  prehľadnej ceste. Disponujú bezplatným načítaním máp aj ich aktualizáciou. V  lepšom obraze zostávame, keď nám je dopriate sťahovanie množstva aplikácií a  deľba pozornosti súčasne medzi viaceré mediálne signály. Môže ísť o navigáciu a  film alebo o  počúvanie hudby pri spustenej navigácií. Možností je veľa, záleží len na nás, ktorému 2din autorádiu dáme prednosť!      

Pridaj komentár