Menu Zavrieť

Prečo je dovolenka v Dubaji taká úžasná?

dovolenka

Prečo práve dovolenka Dubaj?

Dubaj sa v posledných rokoch stal veľmi populárnou a prestížnou dovolenkovou destináciou s puncom prvotriednej kvality a skutočného luxusu. To, že ide o naozaj veľmi atraktívnu a prepychovú dovolenku, zistíte už pri pohľade na fotografie, ktoré môžete nájsť na internete či v dovolenkových katalógoch cestovných kancelárii ponúkajúcich túto destináciu. To, čo množstvo turistov na tejto krajine ešte láka, je aj pomerne krátka doba letu (približne 6 – 7 hodín) a tiež skutočnosť, že Spojené arabské emiráty sú svojou tropickou klímou vhodným miestom pre dovolenku počas celého roka. Takže tu pokojne môžete absolvovať aj Vianočný či Silvestrovský pobyt, ale veľmi obľúbené a cenovo výhodnejšie je cestovať do SAE v máji alebo v septembri. A dovolenka Dubaj toho ponúka ešte oveľa viac…

Čo všetko vám ešte ponúkne dovolenka v Dubaji?

Krásne piesočnaté pláže, more, skvelé počasie a luxusné ubytovanie – to je len časť toho, čo vám dovolenka Dubaj dokáže ponúknuť, pretože v Dubaji nájdete aj veľa zaujímavých atrakcií, ktoré môžete počas dovolenky navštíviť. Medzi hlavné lákadlá, ktoré pri pobyte v Dubaji nevynechá takmer žiadny turista, patrí najvyššia budova sveta Burj Khalifa, kde sa vám naskytne naozaj jedinečný výhľad na okolie a tiež veľké obchodné centrum Mall of the Emirates, ktoré sa okrem množstva veľmi luxusných obchodov môže popýšiť aj umelo zasnežovanou zjazdovkou Ski Dubaj. Vyhľadávanou atrakciou je aj púštne safari na ťavách alebo štvorkolkách.

dovolenka
Počas dovolenky v Dubaji určite odporúčame navštíviť aj Ferrari park!

Dovolenka Dubaj – jedinečná a úžasná

Týmto všetkým je dovolenka Dubaj skutočne jedinečná a úžasná, veď sami uznáte, že možnosť absolvovať počas jedného dovolenkového pobytu more, nádherný vodný park (Wild Wadi), delfíny, najrýchlejšiu horskú dráhu (Ferrari park), púšť aj lyžovanie na snehu sa vám nepodarí zrejme nikde inde na svete. A ešte jeden dobrý tip na záver: Určite nevynechajte ani návštevu krásnych záhrad Miracle Gardens či Dubajskú fontánu (najväčšiu vodnú fontánu na svete)!

Pridaj komentár