Menu Zavrieť

Letenky a nezabudnuteľná dovolenka v Thajsku

plavba loďou
letenky
Letenky do Thajska dostanete za rozumnú cenu

Ak zima nepatrí práve k vašim najobľúbenejším ročným obdobiam a už teraz zvažujete ako si dlhé čakanie na jar či leto skrátiť, najlepšou odpoveďou je dovolenka niekde v teple, kde sa príjemne zohrejete a oddýchnete si na krásnych plážach zaliatych slnkom. Ideálnych destinácií pre takúto zimnú dovolenku je hneď niekoľko, ale často rozhoduje aj cena letenky a pobytu a práve cena leteniek nebýva najlacnejšou záležitosťou, preto sa mnohým môže zdať exotika pomerne drahá či dokonca nad ich možnosti. Nájdu sa však aj destinácie, ktoré vám poskytnú exotiku a finančne vás nezruinujú. Takou destináciou je napr. aj Thajsko.

Cenovo dostupné letenky aj pobyt v Thajsku

V posledných rokoch sa stalo práve Thajsko veľmi populárnou a obľúbenou destináciou mnohých turistov hľadajúcich príjemnú dovolenku počas zimných mesiacov, kde je možné zohnať za rozumnú cenu nielen letenky, ale aj ubytovanie či stravu. Letenky z Prahy alebo Viedne do Thajského Bangkoku s jedným medzipristátím už pokojne zoženiete aj v sume okolo 500€. Ubytovanie či strava v Thajsku potom už naozaj nepredstavujú žiadny extrémne veľký finančný výdavok. Dôležité je len pravidelne a v dostatočnom predstihu sledovať ponuky na internete a neváhať s rezerváciou letenky, ak natrafíte na zaujímavú ponuku.

letenky
Príroda v Thajsku je ako z rozprávky

Ak už máte letenky aj ubytovanie, čo ešte potrebujete vedieť o dovolenke v Thajsku?

Pripravujete sa na vysnívanú dovolenku v Thajsku? Letenky aj ubytovanie už máte rezervované a zaujíma vás zopár informácií o tejto krajine? K najnavštevovanejším lokalitám patrí Bangkok, Pattaya, Puket či ostrov Koh Samui , ale to, čo je na tejto krajine veľmi pôvabné sú práve tichí, skromní, usmievaví a veľmi srdeční ľudia. Také je domorodé obyvateľstvo Thajska a vy razom pochopíte ako málo stačí týmto ľuďom v porovnaní s nami na to, aby boli šťastný. Dovolenka v Thajsku je jednoducho skutočným rajom s prekrásnou prírodou, dokonalými plážami, pamiatkami, ale aj mentalitou obyčajných ľudí, ktorých tam budete denne stretávať na rušných uliciach či trhoviskách.

Pridaj komentár