Menu Zavrieť

Futbalová Barcelona túži po trofeji, o dôvod navyše absolvovať futbalový zájazd práve sem

futbalový zájazd

Futbalisti katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona zostali v poslednej sezóne bez výrazného úspechu a všetky trofeje jej unikli. Či už o vlások, alebo vypadli oveľa skôr, fanúšikovia tohto klubu nemôžu byť rozhodne s poslednou sezónou spokojní. Nejedná sa iba o fanúšikov priamo z tohto úžasného mesta, ale aj množstvo fanúšikov z celého sveta. Táto fanúšikovská základňa nie len často podniká futbalové zájazdy na zápasy svojich miláčikov, ale aj organizuje fankluby po celom svete.

A práve na napravenie povesti po poslednej sezóne sa vedenie rozhodlo zlepšiť kvalitu hráčskeho kádra, ako aj zmeniť trénera. Keď po ročnom pôsobení argentínskeho trénera Gerarda Martina, prišiel opäť Španiel a to konkrétne Luis Enrique.

Zmeny v kádre majú priniesť väčšie úspechy

Zmeny sa však netýkali iba realizačného tímu, ale aj hráčskej kabíny. Aj keď sa mohlo zdať, že hviezdny tím FC Barcelona už nemôže byť kvalitnejší, realizačný tím dokázal opak. Podarilo sa mu priniesť do tímu ďalšie hviezdy, vďaka čomu by mal byť futbalový zájazd na zápas katalánskeho klubu doslova sviatkom pre každého futbalového fanúšika.

Okrem už stabilne hrajúcich hviezd svetového futbalu, ako Messi, Neymar, Iniesta, Xavi a iných, sa káder doplnil o ďalších. Medzi najzvučnejšie mená patrí jednoznačne Rakitič a Suaréz. Práve Luis Suaréz sa výrazne zviditeľnil na skončených MS v Brazílii, kde pohrýzol svojho spoluhráča. A za tento incident si musí ešte niekoľko mesiacov od futbalu oddýchnuť.

Futbalový zájazd so zaručenou zábavou

futbalový zájazdA práve zloženie kádru Kataláncov dáva jasne tušiť, že každý zápas tohto klubu bude futbalovým a športovým sviatkom. Aj keď tomu je pri každom zápase Barci a ich snaha po výhre je všeobecne známa. Túto sezónu si však rozhodne budú chcieť napraviť chuť a získať čo možno najviac trofejí. Všetci hráči, realizačný tím, ako aj fanúšikovia sa už nemôžu dočkať prvej tohto sezónnej klubovej trofeje.

A čo by bolo krajšie ako môcť niečo takéto zažiť na vlastné oči? Tak neváhajte a objednávajte si futbalové zájazdy a užite si futbalový sviatok priamo so svojimi miláčikmi.

Pridaj komentár